MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 6561223
*
nr 656 1223
Stolar
4 st. Asko, teak
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 september 2010
kl 18:03:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/9 21:21:24
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Märthaskolan
"Märtis", Märthaskolan, öppnades i Stockholm 1927 och räknades tillsammans med NK:s Franska som landets två finaste beställningsateljéer.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: asko karmstol karmstolar stol stolar teak teakmöbler trä
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 19:47
-
4093 Bord
+ pallar, 5 delar, Asien, lackarbete, rotting. Bre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:07
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:12
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:50
-
4167 Fåtölj
Nyrokoko, bemålad
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:57
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:59
*
Stolar
nr 656 1223
Stolar
4 st. Asko, teak
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 september 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/9 21:21:24 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Märthaskolan
"Märtis", Märthaskolan, öppnades i Stockholm 1927 och räknades tillsammans med NK:s Franska som landets två finaste beställningsateljéer.
"Märtis", Märthaskolan, öppnades i Stockholm 1927 och räknades tillsammans med NK:s Franska som landets två finaste beställningsateljéer.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: asko karmstol karmstolar stol stolar teak teakmöbler trä
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 19:47 -
4093 Bord
+ pallar, 5 delar, Asien, lackarbete, rotting. Bre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:07 -
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:12
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:50 -
4167 Fåtölj
Nyrokoko, bemålad
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:57 -
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:59